Recenzie

Loompook
2018-02-14
5/5
description all-match.
Elportu Peein
2018-02-17
5/5
if package donot отслеживалась, put in email box works on description undamaged and all but seller.
Iangwapo
2018-02-09
5/5
приехало dimmers instead of 25 26 a couple of weeks fast shipping arrived.-dimmer 4 проверила work well.

Kapacitný Dotykový LED PWM Dimmer Ovládanie Switch Modul M09 dropship

rating

SKU: l8123

Lampa jasu môže byť upravená požiadavka,je veľmi pracovať. To môže dotknúť v stredných ochranu,ako sú sklo,akryl,plast,keramika a pod., ktorá je veľmi bezpečné. Široké uplatnenie napätia rozsah si môžete zvoliť ľubovoľne medzi 2.4 V 4,5 V. Jednoduché aplikovať okruhu,menej periférne zariadenia, jednoduché spracovanie, nízke náklady. Anti moc a telefón rušeniu,EFT môže dosiahnuť nad +/-2KV;dotyková odozva citlivosť a spoľahlivosť nebude ovplyvnené tesnej blízkosti, alebo multi-uhol mobilný telefón rušenie. Inštalácia:Nemusí dotknúť medené fólie priamo stmievanie môžu byť spracované cez akrylátové sklo(nad 3 mm) alebo plastu. Použitie:môže ovládať LED modul,svetla a tak ďalej.Je k dispozícii pre vnútorné LED,osvetlenie, lampy,DIY automobilový svetlá stmievanie prerobit. Funkcia:Jeden dotyk,na základe princípu kapacita dotyk .V predvolenom nastavení je funkcia switch,stmievanie,s jas spomienky LED dotykový stmievanie.Bude to svetlo pomaly, keď zapnúť svetlá,a stať sa tma pomaly, keď vypnete,ktoré účinne zabrániť stimulácia na oči. Stmievanie režim:Non-polar PWM stmievanie. Zapojenie metóda:PCB dosky(VCC,GND) je príkon,(LED+, LED-) je spojený s LED lampy pozitívne a negatívne úrovni (fingerprint) dotknite sa oblasti, môžete tiež drôt na vyvedenie (vedenie by nemalo byť príliš dlhý), meď oblasti kože by mali byť 2x3cm.S medené fólie medené fólie rady modul bude na strane plášťa strane.

Pomocou metódy Kliknite touch(dotyk trvanie času je menej ako 550ms) môžete ovládať čítanie.Kliknite na tlačidlo raz, lampy, svetlá a kliknite na tlačidlo znova,lampa vypnutá.Počiatočný jas svetla svieti pevný pre celú jas 90%. Stlačením tlačidla dotknite sa na dlhý čas (dotyk trvanie času je viac ako 550ms), môžete dosiahnuť plynulú stmievanie svetiel. Stlačte dlho raz, úroveň osvetlenia postupne zvyšovať úroveň svetla, keď vydala po vydaní čas zaparkované v príslušnej jas, dlho, ak viac ako tri sekundy, svetlo úrovní dosiahnuť maximálny jas nemení; opäť dlhým stlačením tlačidla dotknite sa položky, úroveň osvetlenia postupne znižovať zastaviť, keď ste uvoľnení úrovne osvetlenia v príslušnej jas čas uvoľnenia, ak dlhú dobu viac ako tri sekundy, osvetlenia po dosiahnutí minimálneho jasu nemení.

Technické vlastnosti: TI dotykového vstupu zodpovedá LED osvetlenie ovládanie výstupu. Existujú štyri voliteľné funkcie,rozhoduje T1 a T2 piny vstupu štátu pred energie. Údaje sú nasledovné: T1=1,T2=1:Bez jasu pamäťové,zrazu svetlo a vypnutie LED dotykový Plynulou stmievanie funkciu. T1=0,T2=1:Bez jasu pamäti,postupne svetla a vypnutie LED dotykový Plynulou stmievanie funkciu. T1=1,T2=0:S jas pamäti,postupne svetla a vypnutie LED dotykový Plynulou stmievanie funkciu. T1=0,T2=0:LED troch častí, dotykový stmievač funkciu. Bez jasu pamäti,postupne svetla a vypnutie LED dotykový Plynulou stmievanie funkciu sú nasledovné: Počiatočný výkon, lampa je vo vypnutom stave. Kliknite na touch (dotyk trvanie menej ako 550ms), môžete ovládať čítanie. Jeden kliknite na dotyk, ľahký; kliknite na tlačidlo znova vypnúť.Keď lampa je ľahká alebo vypnuté,nie je jas buffer. A počiatočný jas svetla je 50% z celkového jasu. Dlhým stlačením touch (dotyk trvanie viac ako 550ms), a môže realizovať plynulou jasu svetla. Dlhým stlačením dotyk, jas svetla postupne stúpala, keď uvoľníte jasu svetla jas zodpovedajúce zastaviť v uvoľnite v momente, ak dlhý čas na viac ako 3 sekundy,potom jas svetla dosiahnuť maximálny jas a potom nemeniť; opäť, dlho v kontakte, jas svetla postupne znižoval, keď uvoľníte jasu svetla jas zodpovedajúce zastaviť čas uvoľnenia, ak sa dlho, podľa času, na viac ako 3 sekundy, potom jas svetla dosiahnuť minimálny jas po žiadna zmena. Kliknite na dotyk a dlho stlačte tlačidlo dotknite sa môže používať kedykoľvek, medzi sebou bez rušenia a na obmedzenie funkcie. Bez jasu spomienky sivo LED dotykový plynulou stmievanie funkcia je založená na bez pamäti, bez jasu pamäti,postupne svetla a vypnutie LED dotykový Plynulou stmievanie funkciu.kliknite na dotyk svetla deje a vypnete tým svetlo tým nižší jas pomalý plynulý prechod ak chcete zapnúť osvetlenie v pôvodnom jas, keď kliknite na položku vypnúť touch, aby svetla podľa aktuálnej jas pomaly a plynule znížené, až kým off, tak ako dosiahnuť vizuálne buffer účinok jas sa pomaly mení, na ochranu očí a zraku. LED troch častí, dotykový stmievač funkcia Počiatočnej energie, lampa je vo vypnutom stave. Vždy, keď kliknete na dotyk, jas svetla sa mení obehového podľa objednávky nízky jas, stredný jas a vysoký jas. Poznámka: konštantné napätie stmievač výstup pripojiť s LED, horná hranica musí byť coscade aktuálne-znižujú odpor. Metódy výpočtu coscade aktuálne-znižujú odpor:

 • Certifikácia: CCC
 • Číslo Modelu: Stmievače
 • Názov Značky: YAM
 • Funkcie: Uplatňovať
 • Záruka: Žiadne
 • Max. Výkon Záťaže: Iné
 • Položka Druh: Stmievače
 • Materiál: Iné
 • Typ Jednotky: kus
 • Hmotnosť Balenia: 0.08kg (0.18lb.)
 • Veľkosť Balenia: 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)

Štítky: led pwm dimmer, Dotykový LED Stmievač, led stmievač dotyk, Lacné led pwm dimmer, Vysoko Kvalitný dotykový led stmievač, Čína led stmievač dotyk Dodávateľov.

 • facebok
 • twitter
 • linkedin
 • youtube

Súvisiace produkty

Súvisiace
USD 3.60-23.15 /meter S1-DR AC100V-240V DIN lištu 2 2 kanály Channel AC Triac DMX Stmievač, Dual channel výstup Kremíka DMX512 LED controller doprava Zadarmo
€19.56 €14.86
Súvisiace
1.Špecifikácie * AC vstup: 90V~240V * Výstupný kanál: 1 kanál * Výstupný prúd: 1A * Výstupný výkon: 3.ROZMERY * Prepínač veľkosti: L87×W87×H53(mm) * IR Diaľkové veľkosť: L86 X W40
€15.48
Súvisiace
Názov produktu: 9W RGB+SCS LED Žiarovka Model Č.: FUT012 Výkon: 9W Napätie: AC86~265V / 50~60Hz Kelvin: 2700~6500K Svetelný Tok: 850LM Svetelná Účinnosť: 95LM/W CRI: >80 PF: >0.5 Životnosť:
€5.61 €3.87