Recenzie

Poker Poker1982
2017-10-20
5/5
Works great with 62.5mm/125 .
Love All People2006
2017-11-06
5/5
Perfect

10pcs/veľa SC multimode Adaptér Jednom Režime Optický Konektor

rating

SKU: l42935

SC na SC Žena Multimode Optický Adaptér SC-SC Hybrid Optický Adaptér

10pcs/veľa

Funkcia:

Opakovane až 1000 krát

Vysoká precíznosť a dobrý compatiblity

Vysoká spoľahlivosť a stabilita

Špecifikácia:

1. Hybridný typ adaptéra: SC(Žena), aby SC(Samica)

2. Vlákno tyle: Multimode 50/125 alebo 62.5 Vlákniny.

3. Insertion Loss(db): Menej než 0.50

4. Opakovateľnosť(db): Väčší než 0.38

5. Zameniteľnosť(db): Menej ako 0,20

6. Rukáv Zásuvky Materiál: Zirkón uhličitého keramické

7. Pracovná teplota: -25 až +75C.

8. Skladovacia teplota: -25 až +75C.

Parameter

Jednotka

SC žena na SC žena

MM

PC/UPC/APC

Insertion Loss (Typický)

dB

≤0.2

Strata Návratu

dB

≥60

Vymeniteľnosti

dB

≤0.2

Opakovateľnosť

dB

≤0.2

Odolnosť

Čas

> 1000

Prevádzková Teplota

°C

-40~75

Teplota Skladovania

°C

-45~85

Doprava Sme loď, všetky položky na celom svete zadarmo cez ekonomika lodnej dopravy. Všetky import ciel a daní sú zodpovednosť kupujúci. Položky odoslaný na kupujúceho potvrdená adresu od pondelka do piatku (Víkend& Holiday vylúčené) Prosím, láskavo skontrolujte dodaciu adresu starostlivo pred pokladni. Ak chcete zmeniť adresu, pls láskavo kontaktujte nás,v opačnom prípade akejkoľvek zmeny informácie môžu byť braný ohľad raz expedovaný

Warranty&Vráti Ponúkame 1 rok náhradné a 3 roky údržba záruky. Naša záruka sa nevzťahuje na zneužitiu, poškodeniu, vode, poškodenie, stratu, alebo krádež. Všetky nákupy môžu byť vrátené within14 dní od dátumu zakúpenia za plnú náhradu alebo výmenu. Všetky výrobky musia byť v ich pôvodnom stave. Tovar, ktorý je poškodený alebo chýbajúce súčasti je nevratný

Kontaktujte Nás a veríme, že budete spokojní s našimi produktov a služieb a zase odmenou nám päť hviezdičiek. Vaša pozitívna spätná väzba bude skvelý encourgement pre nás v budúcnosti pracovať. Ak máte nejaké cenné návrhy alebo akékoľvek problémy s našimi položky alebo doručenia. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne predtým, než ste nám, neutrálny alebo negatívny názor. Budeme odpovede na akékoľvek otázky do 24 hodín (okrem Víkendu a sviatkov ). Potom budeme snažiť v našich silách, aby problém vyriešiť čo najskôr.

O Nás Vitajte na našich Likefestival.sk obchode! Spoločnosť bola založená v roku 2008, Shenzhen EB-LINK technologies Co., Ltd je popredným výrobcom,ktorý ponúka optických vysielačov,optické patch káble a optické zariadenia.Jej výrobky boli dodané na území Číny do celého sveta Sme nový predávajúci v Likefestival.sk, avšak s našimi veľký tím, primárnych zdrojov, budeme ponúkať lepšie a lepšie kvalita, Konkurenčné ceny a obozretný služby.

  • Číslo Modelu: SC-SC
  • Názov Značky: EB-LINK
  • Hmotnosť Balenia: 0.01kg (0.02lb.)
  • Typ Jednotky: kus
  • Veľkosť Balenia: 11cm x 7cm x 3cm (4.33in x 2.76in x 1.18in)

Štítky: Optický konektor, Optický Konektor, Optický, Lacné optický konektor, Vysoko Kvalitný optický konektor, Čína optický Dodávateľov.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Súvisiace produkty

Súvisiace
Móda shell Vlasy klip VEĽKOSŤ :6typ,9g METERIAL :zliatiny BALENIE : funkcie opp b ag FARBA :ako na obrázku Pretože uhol a svetlo,skutočný objekt sa môže mierne líšiť od obrázka,Dúfam, že sa vám môže
€1.87 €1.66
Súvisiace
16pieces na jeden list, 1 lot=1 0 listoch=160 kusov. Materiál:papier. Veľkosť:25*25 mm každého jedného. Hmotnosť:27g/veľa Loď zmiešané farby,vďaka. DIY sami!
€2.93