Magic kompas dobrodruhovia uniknúť miestnosti hry zariadenie prop forTakagism dostať skryté stopy cez kompas dôjdu reálnom živote izba uniknúť

rating

SKU: l388

Prosím, podržte na druhom skontrolovať demo video pod odkaz

Názov produktu: Magic kompas

Stručný úvod

Dobrodružstvo môže nájsť ten kompas a čiernu podušku v miestnosti. Podľa stopy, ktoré izba majiteľ nastavili predtým, kompas by mal byť kladený na čierny pásik. Nič sa nestane, kým dobrodruhov nájsť kovového predmetu a dajte ho na určené miesto, potom pilotné svetlo sa rozsvieti s audio a kompas začnú otáčať. Kompas vám ukáže heslo ukazovateľ to smeruje do štyroch smeroch a každý smer môže byť priradený význam, napríklad číslic alebo písmen. Potom dobrodruhovia môžu použiť heslo pre nasledujúce dobrodružstvo.

Dobrá správa pre vás.

Kompas kompas bol inovovaný. (Angličtina list verzia)

Prosím, láskavo pozrite foto nižšie.

1. Dobrodružstvo môže nájsť ten kompas a čiernu podušku v miestnosti. Podľa stopy, ktoré izba majiteľ nastavili predtým, kompas by mal byť kladený na čierny pásik.

2. Nič sa nestane, kým dobrodruhov nájsť kovové predmety v miestnosti. Podľa zistiť, puzzle miestnosti, ktoré majiteľ nastavili predtým, mali by kovové predmety na určené miesto.

3. Potom pilotné svetlo sa rozsvieti a tam bude zvukovej rozpráva dobrodruhov priestor a čas bol chorým. Kompas nie je stabilné a už začne otáčať.

4. Ukazovateľ kompasu sa zobrazí heslo smerovali rôznych smeroch v nasledujúcich sekundách. Každý smer môže byť priradený význam, napríklad číslic alebo písmen. Potom prejdite ukazovateľom stáva heslo.

5. To sa bude opakovať heslo do kovového predmetu je presunutá z kovu senzor. Dobrodruhovia môžu použiť heslo pre ďalšie dobrodružstvo.

Verzia úvod Štyroch smeroch :99$, čo je presne rovnaký ako demo video ; tiež tam je šiestich smeroch k dispozícii: 109$ Láskavo pripomenúť ;tento kompas prop donot má funkciu kontroly, zablokovať ;to je len poskytovať skryté stopy pre ďalší krok dobrodruha hry ; Ako obnoviť ? kovového predmetu preč z kovu snímač môže tento prop reset. Aké sú hlavné tohto prop?

Duševné senzor je jednoducho zariadené, napríklad, niečo vo vnútri, alebo za sebou. A všetky druhy kovové predmety, môže byť použitý ako spúšť porucha priestor a čas. Tento prop prinesie fantasy skúsenosti dobrodruhov. Izba vlastníkov môže revidovať heslo. Heslo je možné nastaviť v 60 číslic na väčšine; Izba majitelia môžu zmeniť audio svoje vlastné.

Ako sa zmeni heslo? 1. Udržať kontrolór je napájanie vypnuté a udržať kovové predmety preč z kovu senzor. 2. Podržte stlačenie červeného tlačidla a moc na ovládači 3. Pustiť z ruky, keď ste počuli hlas tipy 4. Stlačte červené tlačidlo raz až štyrikrát, ak chcete nastaviť prvú číslicu heslo 1 až 4. A nastaviť druhú číslicu po uplynutí približne 3 sekúnd. Heslo je možné nastaviť do 60 číslic najviac. 5. Počkajte asi 10 sekúnd po nastavení a heslo, automaticky sa uloží. PROP ZOZNAMU Jednu čiernu podložku;

Jeden kompas;

Jeden radič;

Jeden kovový snímač;

jeden ukazovateľ a tranfer line

Jeden 12v adaptéry

Tipy:zástrčku napájania je Čínsky štandard. Ak sa to nezhoduje vašej krajine power standard, oznámte nám to a my vám poskytujú extra moc konverzný konektor pre vás. Ako sa pripojiť 12v elektromagnetického zámku ? Červený vodič regulátor musí byť pripojený na červený drôt na magnetický zámok. Čierny vodič kontrolór by mal byť pripojený k čierny vodič z magnetický zámok.

 • Heslo Klávesnice: No
 • Typ Alarmu: Budík
 • Súprava Konfigurácia: Dvere/Okno, Senzor
 • farba: 4 smeroch, 6 smeroch
 • Komunikačné Rozhranie: Káblové
 • Displej: No
 • Číslo Modelu: Tisíc desať
 • Video Rozhranie: No
 • Zapnutie Stráženia Typ: rfid karty
 • Moc: 12v
 • Hmotnosť Balenia: 1.5kg (3.31lb.)
 • Typ Jednotky: kus
 • Veľkosť Balenia: 20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)

Štítky: Kompas, Lacné kompas, magic kompas dobrodruhovia uniknúť miestnosti hry zariadenie prop forTakagism dostať skryté stopy cez kompas dôjdu reálnom živote izba uniknúť.

 • facebok
 • twitter
 • linkedin
 • youtube

Súvisiace produkty

Súvisiace
Pôvodné cena G90B Plus Wifi, GSM alarm Systém Domácej Smart alarm systém s Veľkým Zvuky Vonkajšia siréna flash sirény alarmu Funkcie 1. WIFI + GSM + GPRS slovo menu systém domáceho alarmu 2. Android + IOS APLIKÁCIE aplikácie
€292.55 €277.93
Súvisiace
O pokles lodnej dopravy Vitajte drop shipping ,sme nebude obsahovať všetky informácie o predávajúceho a cena, v balení,takže prosím, nerobte si starosti.A vieme, že rýchle dodanie je pre vás veľmi dôležité,takže zvyčajne pošleme na
€4.56
Súvisiace
štart end LCD Klávesnice GSM Votrelec Alarm Systém 7 Káblové 99 Bezdrôtových Stráže Zóny Domov Bezpečnostný Alarm Systém s vonkajším Blesk Siréna 1x Alarm Panel 4x Diaľkové Ovládanie 4x Bezdrôtový PIR Snímač
€114.08 €100.39